Jesteś tutaj: Start / Grupa V- SMERFY

Grupa V- SMERFY

Warsztaty dla dzieci i rodziców.

Przejdź do - Warsztaty dla dzieci i rodziców.

Wspólne robienie stroikow z żywych gałązek już w czwartek, zapraszam serdecznie!

Co potrzebujemy?

Jeśli mają państwo na zbyciu jakieś świąteczne bąbki, kurzące się w piwnicy ozdoby, które mogą nam się przydać do stroikow to śmiało można przynosić. Pomocne będą także sekatorki do gałęzi. Pistolety do kleju mamy 3.

Co już mamy?

Żywe galazki,

Klej na ciepło,

Świeczki,

Podstawki do stroikow,

Gąbki florystyczne.

Mamy także trochę bąbek i ozdób które wykorzystamy do stroikow jednak jest tego ograniczona ilość. Stąd prośba o zaangażowanie się rodziców.

Proszę zabrać obówie zmienne i dobry humor. Do zobaczenia w czwartek.

5 grudnia 2022

Ubieramy choinkę!

CHOINKA PIEKNA JAK LAS

Już jest! W naszej sali stanęła piękna przygotowana przez dzieci choinka. Wspólnymi siłami przystroiliśmy drzewko, które teraz zajmuje miejsce w naszej sali pięknie ją ozdabiając

5 grudnia 2022

Działaj z imPETem

Na ostatnich zajęciach Smerfy poznały postaci, które przybliżą nam tematykę związana z segregacja odpadów i ich ponownym wykorzystaniem. Śmieciarka Miecia i jej przyjaciele pomogą nam zrozumieć mechanizmy recyklingu. Smerfy pięknie wykonały pierwsze zadanie w programie, bezbłędne pogrupowały odpady do kolorowych pojemników.

2 grudnia 2022

Kolorowe sniadanie

Panie kucharki dbają o nasze brzuszki. Dzisiaj na śniadanie jedliśmy kolorowe kanapki,  które przygotowaliśmy samodzielnie.

29 listopada 2022

Święty Mikołaj Dla Seniora

Każdemu Mikołajowi i każdej Mikołajce serdecznie dziękujemy za włączenie się w tą szlachetną akcję. Wspólnie sprawiliśmy, że pani Helena będzie miała magiczne święta.

28 listopada 2022

Data utworzenia:2018-09-03