Jesteś tutaj: Start / SMERFY

SMERFY

Mikołaj i jego święto

Nasz kolega Mikołaj z okazji swojego swięta przygotował dla kolegów i koleżnek z grupy słodki poczestunek. Dziękujemy!

Wizyta Mikołaja

Święty Mikołaj odwiedził dzisiaj nasze przedszkole. Wszystkie grzeczne dzieci zostały obdarowane prezentami. Mikołaj odwiedził także naszą grupę. Smerfy zaprezentowały mu piękny wierszyk na powitanie a potem zaprosiły do wspólnego tańca. Wszycy świetnie się bawili.

Ubieramy choinkę

Oczekując na wizytę świętego Mikołaja, dzieci zgromadziły ozdoby świąteczne i pięknie ubrały choinkę. Drzewko wspaniale prezentuje się w naszej sali.

List od Mikołaja.

W piątek odebraliśmy wyjątkową przesyłkę, to Mikołaj wysłał do nas list. Napisał w nim, że odwiedzi nas w czwartkowy poranek. Z radością zaprosimy go do wspólnej zabawy.

2 grudnia 2018

Dinozaury.

Ten tydzień minął nam na rozmowach o dinozaurach. Dzieci chętnie dzieliły się swoją widzą w tym temacie. Na podsumowanie wesoło spędzonego czasu dzieci zajęły się przygotowaniem pracy plastycznej przedstawiającej przysmak brontozaura - soczystych listków malowanych farbą.

2 grudnia 2018

Data utworzenia:2018-09-03