Jesteś tutaj: Start / SMERFY

SMERFY

Dzień chłopaka

30 września chłopcy z naszej grupy obchodzili swoje święto. Tego dnia nie zabrakło wspólnych zabaw, tańca, śpiewu i oczywiście upominków.

1 października 2019

W muzycznej kuchni

Pierwsza w tym roku przedszkolnym wizyta filharmonii jeleniogórskiej. Muzycy zaprezentowali nam słuchowisko pt. W muzycznej kuchni.

1 października 2019

Wizyta w gabinecie stomatologicznym

Przejdź do - Wizyta w gabinecie stomatologicznym

Wybraliśmy się z wizytą do pani dentystki, która sprawdziła stan naszych ząbków. Wszystkie smerfy wykazały się odwagą i bez lęku siadały na fotelu dentystycznym.

24 września 2019

Uwaga rodzice

Zebranie z rodzicami odbędzie się w czwartek 26.09 o godzinie 16.30 .

Serdecznie zapraszam, wychowawca.

23 września 2019
Czytaj więcej o: Uwaga rodzice

Dzień Przedszkolaka

Dzień przedszkolaka świętowaliśmy już od rana, zaczęliśmy pysznym zdrowym śniadaniem, które przedszkolaki przygotowały samodzielnie. Potem wyruszyliśmy w pięknym korowodzie ulicami miasta, towarzyszyła nam piękna przedszkolna muzyka oraz szerokie uśmiechy. Gdy wróciliśmy do przedszkola czekały nas kolejne atrakcje: sala kinowa z popcornem dla każdego, fotobudka w której mogliśmy przebrać się za różne postacie oraz malowanie twarzy i samodzielne ozdabianie baloników. Ponad to każdego przedszkolaka czekała słodka niespodzianka.

23 września 2019

Data utworzenia:2018-09-03