Jesteś tutaj: Start / Grupa V- SMERFY

Grupa V- SMERFY

APEL DO RODZICÓW

W związku z rosnącą ilością zakażeń COVID 19 i wejściem całego kraju w strefę żółtą przypominamy o konieczności noszenia maseczek, dezynfekcji rąk oraz utrzymywaniu dystansu społecznego.

DRODZY RODZICE,

PRZYPROWADZAJĄC DZIECKO Z INFEKCJĄ  DO PRZEDSZKOLA

NARAŻACIE NIE TYLKO ZDROWIE SWOICH DZIECI,  ALE I INNYCH DZIECI W PRZEDSZKOLU   ORAZ PRACOWNIKÓW.

APELUJEMY WIĘC JESZCZE RAZ ABY:

• Dzieci chore pozostawiać w domu.
  • Nie przyprowadzać do przedszkola dzieci przeziębionych (katar to także choroba!!!).
  • Pamiętać o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie narażania ich na zachorowanie.
  • Mieć na uwadze nie tylko swoje dobro, ale i dobro innych.
21 października 2020

Poznaj Polskę całą !

U wychowawcy grupy mają państwo możliwość zakupienia zestawu dwóch książeczek rozwijających zainteresowania i umiejętności grafomotoryczne dzieci.

"Poznaj Polskę całą" oraz "Szlaczki i zygzaczki z żabką Honoratką" to zestaw ciekawych ćwiczeń, które z pewnością zainteresują naszych milusińskich.

Pakiet zawiera dwie ksiażeczki (jedna wielokrotneko użytku z mazakiem suchościeralnym). Cena pakietu to 26 zł, cana za jedną książeczkę to 14 zł.

Zakup  ksiażeczek jest dobrowowolny.

21 października 2020

SPACER DO PARKU

Prowadzenie obserwacji przyrodniczych - zapoznanie dzieci z budową liścia.

5 października 2020

RYTMIKA

Smerfy rozpoczęły dzisiaj przygodę z Rytmiką.

Zajęcia odbywać się będą  w każdy piątek.

Zajęcia rytmiczno- umuzykalniające dla dzieci w wieku przedszkolnym mają na celu rozbudzenie wrażliwości muzycznej i estetycznej dzieci, rozwijanie zamiłowania do śpiewu, muzyki, tańca oraz zaspokajanie potrzeby ruchu przez: rozwijanie słuchu muzycznego, kształcenie poczucia rytmu, poprawne śpiewanie piosenek, poprawne i estetyczne poruszanie się, wspólne muzykowanie, rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej.

2 października 2020

Dzień Chłopaka 2020

30 września - ta data nie jest nam obca!

W tym dniu obchodzimy dzień Chłopca!

30 września 2020

Data utworzenia:2018-09-03