Jesteś tutaj: Start / MOTYLKI

MOTYLKI

Motylki na Wośp

W tym roku dzieci z grupy "Motylki"  wspólnie z  rodzicami tańcem do utworu "Boogie - Woogie" rozpoczęły 28. Finał WOŚP.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczetnikòw za wsparcie tegorocznej imprezy oraz za cudowny występ.

Pozdrawiam - p. Ania

17 stycznia 2020

Info WOŚP - występ

INFORMACJA DOTYCZĄCA WYSTĘPU DZIECI   I RODZICÓW Z GRUPY „MOTYLKI”  PODCZAS FINAŁU WOŚP

Dnia 12 stycznia 2020 r. (niedziela)

od godz. 14.00 do 20.00 w hali przy SP nr 2 w Pieńsku odbędzie się 28. Finał WOŚP.

SERDECZNIE ZAPRASZAM DO WSPÓLNEJ ZABAWY PODCZAS TEGOROCZNEGO FINAŁU.

Razem z dziećmi zaprezentujemy się w piosence pt.”Woogie- Boogie.”   (utwór do pobrania)

Zbiórka przed występem o godz. 13.50 przy małej, starej sali gimnastycznej- występ godz. 14.10

Strój na występ:

Dzieci - czerwone koszulki dostaną od wychowawcy,

Rodzice: mile widziane czerwone akcenty w ubiorze  (zwłaszcza swetry, koszulki itp.)

Próba przed występem: 9 stycznia 2020 r. w sali „Motyli” godz. 14. 15 – proszę o zmienne obuwie do sali lub cieplejsze skarpetki.

Dziękuję i pozdrawiam – pani Ania

6 stycznia 2020
Czytaj więcej o: Info WOŚP - występ

Koncert

Dnia 10 stycznia 2020 r. (piątek) o godz. 9.00 w przedszkolu odbył się koncert filarmonii jeleniogórskiej pt. " Misiowy karnawał."

3 stycznia 2020

Dnia 7 stycznia 2020 roku (wtorek) odbędzie się sesja zdjęciowa - wykonane zostaną zdjęcia z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka, zgodnie z wyborem sesji przez Radę Rodziców. Zdjęcia wykonuje firma Fot Kids.  Zakup zdjęć jest dobrowolny.

2 stycznia 2020

Teatrzyk

Dnia 11 grudnia 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie teatralne pt. " W drodze."

12 grudnia 2019

Data utworzenia:0000-00-00