Jesteś tutaj: Start / ANANASKI

ANANASKI

Wielkanocne przygotowania!!!

Przejdź do - Wielkanocne przygotowania!!!

Zapoznanie się z tradycjami związanymi ze Świętami wielkanocnymi.

22 kwietnia 2019

Powitanie wiosny!

Wiosenny przemarsz barwnym korowodem ulicami miasta oraz występy przedszkolaków i klas " 0 "  z SP 1 i SP 2 w Parku.

26 marca 2019

Informacja dla rodziców

ROZKŁAD NAJBLIŻSZYCH WYDARZEŃ PRZEDSZKOLNYCH:

Do dnia 21.03.19 do przedszkola można przynosić wielkanocne ozdoby – kurczaczki, jajeczka, zajączki, stroiki, które będą sprzedawane przez Radę Rodziców na Kiermaszu Świątecznym podczas Przeglądu Twórczości Dziecięcej. Serdecznie dziękujemy za wsparcie tej inicjatywy.

21.03.19 ( czwartek )  godz. 9.30 – 11.30 Powitanie wiosny – przemarsz barwnym korowodem ulicami miasta oraz występy przedszkolaków  w Parku. W tym dniu ubieramy dzieci na zielono.

22.03.19 ( piątek ) Planetarium w godz. przedszkolnych , po projekcji dzieci będą zaproszone na zdjęcia – zakup zdjęć nieobowiązkowy.

27.03.19 ( środa) Wiosenna sesja zdjęciowa firmy ProArt – zakup zdjęć nieobowiązkowy.

29.03.19 ( piątek )Filharmonia oraz próba wszystkich grup przed Przeglądem  w Euroregiokom  w godzinach przedszkolnych

• 03.04.19 ( środa)  GODZ. 9.30 – 11.30 XVII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ „ NA WOJSKOWĄ NUTĘ”  W EUROREGIOKOM

- WYSTĘP GRUPY ANANASKI „ PRZYBYLI UŁANI POD OKIENKO” – TANIEC – ŚPIEW - RECYTACJA

STRÓJ DLA DZIEWCZYNEK: BIAŁA KOSZULA, BIAŁE RAJSTOPKI, DWA WARKOCZE ZWIĄZANE NA KOŃCACH CZERWONĄ WSTĄŻKĄ,  CZERWONE LUB CZARNE KORALE

WYCHOWAWCZYNI PRZYNIESIE: CHUSTKI I SPÓDNICZKI

STRÓJ DLA CHŁOPCÓW: BIAŁA  KOSZULA, SPODNIE CZARNE (  NA KANT JEŚLI SĄ)

WYCHOWAWCZYNI PRZYNIESIE: CZERWONE SZARFY I CZAPKI UŁANA ORAZ KONIKI

Do zobaczenia wych. Ewelina Lenik

Ewelina Golec

25 marca 2019

Dzień bezpiecznego Internetu

Przejdź do - Dzień bezpiecznego Internetu

Bierzemy udział w Międzynarodowym Dniu Bezpiecznego Internetu.

Z tej okazji odbyły się zajęcia poświęcone zagadnieniom z tej dziedziny.

Dowiedzieliśmy się czym jest tablet, telefon, komputer, oraz jak najprościej zdefiniować Internet.

Poznaliśmy także Jasia, którego tak fascynowała technologia, że zbudował prawdziwego robota!

Nazwał go Necio. My postaraliśmy się rysunek Necia pokolorować najpiękniej jak umieliśmy.

3 marca 2019

Informacja dla rodziców ZEBRANIE

Dnia 25.02 .2019 r (poniedziałek) o godz.16  odbędzie się zebranir z rodzicami.Serdecznie zapraszam.Wychowawca grupy

19 lutego 2019