Przedszkole w Pieńsku

Strona główna

Najnowsze aktualności

Życzenia na Dzień Dziecka

Przejdź do - Życzenia na Dzień Dziecka

Kochane Dzieci!

Z okazji Dnia Dziecka, wszystkim dzieciom składamy życzenia nieustającej radości z życia.

Abyście nigdy nie zatraciły dziecięcej ciekawości świata.

Życzymy Wam również tego, co w życiu najważniejsze - zdrowia, prawdziwych przyjaciół i cudownych chwil spędzonych z kochającą rodziną.
Spełniajcie swoje marzenia, osiągajcie sukcesy, rozwijajcie swoje talenty, a uśmiech i radość niech towarzyszy Wam każdego dnia!

Wasze Panie :)

1 czerwca 2020
Czytaj więcej o: Życzenia na Dzień Dziecka

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI.

Przejdź do - KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI.

W czasie, kiedy dzieci spędzają więcej czasu w domu, warto zapewnić im wartościowe formy rozrywki łączące zabawę z edukacją oraz ruchem. Kubuś o tym wie, dlatego przygotował dla najmłodszych dedykowaną stronę z bajkami w formie audiobooków, edukacyjnymi i zachęcającymi do ruchu filmikami, oraz interaktywnymi, tematycznymi grami. Wszystko po to, by w bezpiecznej formie bawić i edukować dzieci. Zachęcamy do wykorzystania tej dodatkowej formy zabawy poprzez bezpieczne treści, które uczą przez zabawę.

29 maja 2020
Czytaj więcej o: KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY POLECAJĄ: BEZPIECZNA STREFA Z BAJKAMI, GRAMI I FILMIKAMI EDUKACYJNYMI.

Opłaty za przedszkole

Przejdź do - Opłaty za przedszkole

Szanowni Państwo!

Informuję, że w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania Przedszkola koszty opłaty partycypacyjnej nie będą pobierane.

Nadpłaty wynikłe za miesiąc marzec 2020 r. (za wyżywienie)  będą zwrócone Państwu przy naliczeniu opłat po powrocie dzieci do przedszkola. Dzieci, które odchodzą od września z naszej placówki, będą miały zwroty do końca lipca.

28 maja 2020
Czytaj więcej o: Opłaty za przedszkole

Zajęcia z religii

Przejdź do - Zajęcia z religii

DRODZY RODZICE

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej Przedszkole organizuje naukę religii na życzenie Rodziców. Zajęcia z religii prowadzone będą przez katechetkę - Panią Ewę Maciąg, w naszej placówce dwa razy w tygodniu, jeżeli taka będzie Państwa wola.

Wszystkim chętnym Rodzicom przekazujemy wniosek (w załączniku) w sprawie zorganizowania zajęć z religii w naszym Przedszkolu od września 2020r. Wniosek należy złożyć do 30 czerwca 2020r. Można zrobić to drogą mailową na adres: przedszk@wp.pl, przesłać pocztą lub złożyć osobiście w placówce.

W razie pytań proszę dzwonić: tel. 75 77 86 463

Dyrektor Przedszkola Iwona Sapryk

28 maja 2020
Czytaj więcej o: Zajęcia z religii

Info

Przejdź do - Info

Zgodnie z Dz.U. z dnia 03.II.2020 poz. 342 rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z 13.IX 2017r.(Dz.U. 2017 poz.1911 ze zmianami)sprawozdania finansowe naszej jednostki za rok 2019 umieszczone są na stronie BIP Pieńsk w zakładce Prawo lokalne- Budżet-sprawozdania finansowe jednostek organizacyjnych

11 maja 2020
Czytaj więcej o: Info