Jesteś tutaj: Start / SMERFY / Festyn Rodzinny 2019

Festyn Rodzinny 2019

25 czerwca 2019

W sobotę 8 czerwca na terenie Przedszkola Publicznego nr 1 w Pieńsku odbył się Festyn rodzinny pt "Święto Rodziny". Impreza pełna była atrakcji zarówno dla naszych kochanych przedszkolaków jak i ich rodzin. Rozpoczeliśmy od wspaniałych występów, każda z grup zaprezentowała swoje siły wokalne umilając zgromadzonym czas. Tematyka występów oczywiście była związana z rodziną. Gromkie brawa towarzyszyły każdej z grup. Dzieci bawiły się świetnie wcielając się w rolę muzyków. Drugą częścią festynu były organizowane atrakcje dla dużych i małych. Rodziny wspólnie z dziećmi miały za zadanie zdobyć sprawności między innymi przy wbijaniu gwoździ czy pokonywaniu toru w zabawie "magiczne stopy". Wszystkim nam czas umilały dmuchane zamki i skakańce oraz smakołyki które można było zakupić w przedszkolnej kawiatence. W hollu przedszkola można było podziwiać wystawę starych sprzętów, które z pewnością wzbudziły wiele wesołych wspomnień wśród starszej części gości. Wszyscy bawili się świetnie i z uśmiechem na twarzy żegnali się kończąc zabawę. Wszystkim obecnym z nami w tym dniu serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję do zobaczenia za rok.

Data utworzenia:2019-06-25
Data publikacji:2019-06-25