Grupy przedszkolne na rok 2021/22

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
15 czerwca 2021

Zapraszamy do zapoznania się z listami grup.

LISTA GRUP – 01 wrzesień 2021

 

Grupa I (2,5 i 3 latki) – sala nr 1

Wychowawcy: Małgorzata Marendziak, Vakat

Rocznik 2019

  1. Chimniak Filip

  2. Malicka Pola

  3. Stola Marcel

  4. Śmigiel Lena

 

Rocznik 2018

  1. Balcerzak Zofia

  2. Ciszewska Kornelia

  3. Daćko Filip

  4. Gorąca Lena

  5. Jastrzębski Szymon

  6. Kikut Maxymilian

  7. Kocyła Kajetan

  8. Kolman Klara

  9. Kowalska Wiktoria

  10. Olejniczak Hanna

  11. Rosowiecka Natalia

  12. Rusinek Maksymilian

  13. Rutkowska Anna

  14. Sikorzyński Igor

  15. Topór Aurelia

  16. Turek Maksymilian

  17. Winnicka Helena

  18. Wojdak Eryk

 

Grupa II ( 3 latki) – sala nr 2

Wychowawca: Małgorzata Sobolewska

Rocznik 2018

  1. Ciechacka Maja

  2. Czarniecki Aleksander

  3. Czerwonobroda Nadia

  4. Haliashova Mary - Lou

  5. Jakubas Zuzanna

  6. Kochanowska Pola

  7. Kołodziński Szymon

  8. Łowicka Milena

  9. Naskręcka Oliwia

  10. Natis Natan

  11. Omilusik Kacper

  12. Piekarska Jagoda

  13. Werner Vanessa

  14. Woźniak Jan

  15. Zieliński Antoni

  16. Zinek Piotr

 

 

Grupa III ( 4 latki) – sala nr 3

Wych. Agnieszka Siluta, Dominika Osak

  1. Andrys Amelia

  2. Bieniek Lena

  3. Bober Maria

  4. Chudzik Julia

  5. Czajka Karol

  6. Derucka Kaja

  7. Dygas – Grońska Kaja

  8. Garbowski Kajetan

  9. Grzeszczyszyn Nadia

  10. Hrycaj Blanka

  11. Kapusta Alan

  12. Kieliś Konrad

  13. Tychowski Antoni

 

 

 

Grupa IV ( 4 latki) – sala nr 4

Wychowawcy: Angelika Gniadzik, Dominika Osak

 

1. Kolman Zuzanna

2. Kowal Tymoteusz

3. Krajewski Filip

4. Michałowicz Franciszek

5. Nikurczak Pola

6. Nowak Pola

7. Pałka Wiktor

8. Pieczykolano Oliwia

9. Poprawska Korina

10. Siudy Iga

11. Sobek Maria

12. Starzewska Nadia

13. Tomczak Michał

14. Trzeciak Hanna

15. Turek – Wróbel Nina

16. Włodarczyk Wiktor

 

 

 

Grupa V ( 4 latki) – sala nr 5

WYCH: Monika Narel

rocznik 2017

  1. Bereś Jakub

  2. Borkowski Filip

  3. Ciepłowski Mikołaj

  4. Dzikoński Adam

  5. Drzazga Natali

  6. Dziewulska Hana

  7. Kajzerek Aleksander

  8. Karnas Konstanty

  9. Legeżyńska Maja

  10. Malicka Wiktoria

  11. Ofiara Lena

  12. Pawełczak Maja

  13. Plewińska Karolina

  14. Winkler Malwina

  15. Wojas Tymon

  16. Zdanowski Stanisław

  17. Żmuda Marcel

 

 

 

Grupa VI ( 4 latki) - sala nr 6

WYCH: Patrycja Primak, Iwona Sapryk

rocznik 2017

 

1. Brzezińska Gaja

2. Glapińska Zofia

3. Grzelińska Nadia

4. Jachura Iga

5. Jusiak Amelia

6. Kluczyńska Maja

7. Lech Gracjan

8. Lisiecki Franciszek

9. Majda Mikołaj

10. Mielnik Aleksandra

11. Mieszała Pola

12. Natis Milena

13. Płoszajska Marcelina

14. Podlewska Zofia

15. Tarasewicz Aleksander

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-06-15
Data publikacji:2021-06-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Monika Narel
Liczba odwiedzin:896