MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK

2 października 2020

Jak przystąpić do projektu?

Odwiedź z dzieckiem bibliotekę EuroRegioKom w Pieńsku,

Poinformuj bibliotekarza, że chcesz przystąpić do projektu MAŁA KSIĄŻKA -WIELKI CZŁOWIEK,

Zapisz dziecko do biblioteki, wypożycz książkę i odbierz bezpłatną WYPRAWKĘ CZYTELNICZĄ

W Wyprawce dzieci znajdą wyjątkową książkę „Pierwsze czytanki dla…”, dostosowaną pod względem formy i treści do potrzeb przedszkolaka i spełniającą najwyższe standardy w projektowaniu pięknych i mądrych książek dla najmłodszych, a także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

Data utworzenia:2020-10-02
Data publikacji:2020-10-02