Grupy przedszkolne 2020/2021

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony
29 czerwca 2020

GRUPA I sala nr 1 (25 dzieci) 6.30 – 16.00

WYCH: ANGELIKA GNIADZIK, AGNIESZKA SILUTA

POMOC: ANNA WOLNA, URSZULA RĘBAS

 

rocznik 2017

1. Bieniek Lena

2. Chudzik Julia

3. Czajka Karol

4. Derucka Kaja

5. Dominikowski Dominik

6. Garbowski Kajetan

7. Grzeszczyszyn Natalia

8. Hrycaj Blanka

9. Kapusta Alan

10. Kieliś Konrad

11. Kolman Zuzanna

12. Kowal Tymoteusz

13. Krajewski Filip

14. Michałowicz Franciszek

15. Nikurczak Pola

16. Nowak Pola

17. Pałka Wiktor

18. Pieczykolano Oliwia

19. Poprawska Korina

20. Siudy Iga

21. Sobek Maria

22. Starzewska Nadia

23. Trzeciak Hanna

24. Turek – Wróbel Nina

25. Włodarczyk Wiktor

 

 

GRUPA II SALA NR 2 (17 dzieci) 7.30 – 15.30

WYCH: EWELINA LENIK, PATRYCJA PRIMAK

POMOC: KATARZYNA BECZEK, DOROTA PACHOLAK

rocznik 2017

1. Brzezińska Gaja

2. Glapińska Zofia

3. Jachura Iga

4. Jusiak Amelia

5. Kluczyńska Maja

6. Lech Gracjan

7. Lisiecki Franciszek

8. Majda Mikołaj

9. Mielnik Aleksandra

10. Mieszała Pola

11. Natis Milena

12. Płoszajska Marcelina

13. Podlewska Zofia

14. Tarasiewicz Aleksander

15. Tomczak Michał

16. Tychowski Antoni

17. Wojas Tymon

GRUPA III sala nr 4 (17 dzieci) 7.30 – 15.00

WYCH: ANNA SŁOTWIŃSKA, ANGELIKA GNIADZIK

POMOC: ANITA WILCZYŃSKA

rocznik 2016

1. Bulanda Milena

2. Hapłyk Bartosz

3. Korzeniewska Maja

4. Madej Jakub

5. Majda Oleg

6. Michalik Maria

7. Polnicki Adam

8. Ryczek Dorian

9. Ryś – Pyszko Julia

10. Sidorowicz Antoni

11. Świderski Wojciech

12. Świstak Nadia

13. Tokarska Jagoda

14. Uruska Aniela

15. Zasowski Mieszko

16. Zaworska Laura

17. Zawicki Marek

GRUPA IV – sala nr3 (14 dzieci) 7.30 – 15.00

WYCH: MAŁGORZATA MARENDZIAK, MAŁGORZATA SOBOLEWSKA

POMOC: JOLANTA DUBIEL – GLINKA

rocznik 2016

1. Chrześcijan Bruno

2. Derucki Jakub

3. Gabryszewska Jasmina

4. Glapieńska Marcelina

5. Grześków Maja

6. Krawczyński Fabian

7. Ligęza Weronika

8. Miłkowska Zuzanna

9. Natis Barbara

10. Olejniczak Tymoteusz

11. Piątek Maciej

12. Potocka Alicja

13. Tarasiewicz Filip

GRUPA VI SALA NR 6 (17 DZIECI) 7.30 – 15.00

WYCH: MAŁGORZATA SOBOLEWSKA, PATRYCJA PRIMAK

POMOC: AGNIESZKA PAWEŁCZAK (EMILIA TASZAREK)

rocznik 2016

1. Dąbkowski Maciej

2. Janiak Daniel

3. Karcz Hanna

4. Kopczyk Dorian

5. Kowalski Jakub

6. Kurtycz Natan

7. Lipnicka Alicja

8. Lisztwan Natan

9. Olszowy Amelia

10. Pomietło Nela

11. Poszwa Amelia

12. Smoleń Milan

13. Stawiarska Maja

14. Świerczyński Wojciech

15. Urbaniak Iga

16. Zaborowski Stanisław

GRUPA V SALA NR 5 (17 dzieci) 7.30 – 15.00

WYCH: MONIKA NAREL, IWONA SAPRYK

POMOC: AGNIESZKA KNEBEL

rocznik 2017

1. Ciepłowski Mikołaj

2. Drzazga Natalia

3. Dziewulska Hanna

4. Kajzerek Aleksander

5. Karnas Konstanty

6. Legeżyńska Maja

7. Malicka Wiktoria

8. Pawełczak Maja

9. Zdanowski Stanisław

10. Żmuda Marcel

rocznik 2016

1. Borowski Marcel

2. Brandys Mikołaj

3. Chmielecka Oliwia

4. Kloc Hubert

5. Szłapak Liliana

6. Szymański Michał

7. Zel Iga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-06-29
Data publikacji:2020-06-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Anna Słotwińska
Liczba odwiedzin:369